Product was successfully added to your shopping cart.

Актуелности

ЕКСТРА ПОПУСТИ НА СИТЕ ИГРАЧКИ! ПОПУСТ до 30% плус ПОДАРОК вредносен ваучер до 900 денари!

ЕКСТРА ПОПУСТИ НА СИТЕ ИГРАЧКИ! ПОПУСТ до 30% плус ПОДАРОК вредносен ваучер до 900 денари!

ЕКСТРА ПОПУСТИ НА СИТЕ ИГРАЧКИ! ПОПУСТ до 30% плус ПОДАРОК вредносен ваучер до 900 денари!

Објавено | 14.11.2019

ЕКСТРА ПОПУСТИ НА БЕБИ ОПРЕМА! ПОПУСТ до 25% плус ПОДАРОК вредносен ваучер до 2000 денари!

ЕКСТРА ПОПУСТИ НА БЕБИ ОПРЕМА! ПОПУСТ до 25% плус ПОДАРОК вредносен ваучер до 2000 денари!

ЕКСТРА ПОПУСТИ НА БЕБИ ОПРЕМА! ПОПУСТ до 25% плус ПОДАРОК вредносен ваучер до 2000 денари! Прашајте за писмото на Дедо Мраз и одберете го саканиот попуст за сите ваши подароци.

Објавено | 14.11.2019

Mutsy, нов бренд во Енци Менци продавниците...

Mutsy, нов бренд во Енци Менци продавниците...

Традиционално елегантно со висок квалитет! Mutsy, нов бренд во Енци Менци продавниците... Промотивно, ПОДАРОЦИ до 14000 денари!

Објавено | 19.3.2019

Нова Колекција пролет-лето 2019

Нова Колекција пролет-лето 2019

Нова Колекција пролет-лето 2019 во продавниците на Енци Менци. Ви ја претставуваме колекцијата Chicco Пролет/Лето 2019!

Објавено | 11.2.2019

Mutsy, нов бренд во Енци Менци продавниците...

Mutsy, нов бренд во Енци Менци продавниците...

Традиционално елегантно со висок квалитет! Mutsy, нов бренд во Енци Менци продавниците... Промотивно, ПОДАРОЦИ до 12000 денари!

Објавено | 14.12.2018

Добитник на наградата за иновации

Добитник на наградата за иновации

Chicco Baby Hug 4 in 1 добитник на наградата за иновации...

Објавено | 16.11.2018

ОДЛИЧНА ПРОМОТИВНА ЦЕНА + ПОДАРОК Chicco СЕТ во вредност од 5093 денари!

ОДЛИЧНА ПРОМОТИВНА ЦЕНА + ПОДАРОК Chicco СЕТ во вредност од 5093 денари!

ОДЛИЧНА ПРОМОТИВНА ЦЕНА + ПОДАРОК Chicco СЕТ во вредност од 5093 денари... НАЈПРОДАВАНАТА беби количка Chicco Urban Plus + ПОДАРОК Chicco СЕТ по цена од 18990 денари!

Објавено | 16.8.2018

Доби ПОДАРОК ваучер во Јули од 2000, 4000, 6000, 8000 или 10000 денари

Доби ПОДАРОК ваучер во Јули од 2000, 4000, 6000, 8000 или 10000 денари

Доби ПОДАРОК ваучер во Јули од 2000, 4000, 6000, 8000 или 10000 денари

Објавено | 01.7.2018

ГОООЛЕМИ LATE NIGHT SHOPPING ПОПУСТИ

ГОООЛЕМИ LATE NIGHT SHOPPING ПОПУСТИ

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! Само некулку дена, од петок до вторник 22.06.2018 до 25.06.2018... ГОООЛЕМИ LATE NIGHT SHOPPING ПОПУСТИ во продавниците на Енци Менци и на www.encimenci.com.mk!

Објавено | 21.6.2018

Доби ПОДАРОК ваучер од 2000, 4000, 6000, 8000 или 10000 денари

Доби ПОДАРОК ваучер од 2000, 4000, 6000, 8000 или 10000 денари

Доби ПОДАРОК ваучер од 2000, 4000, 6000, 8000 или 10000 денари

Објавено | 15.2.2018

Доби ПОДАРОК ваучер од 6000, 8000 или 10000 денари

Доби ПОДАРОК ваучер од 6000, 8000 или 10000 денари

Доби ПОДАРОК ваучер од 6000, 8000 или 10000 денари, при купување на Трио Систем количка! Акцијата трае до 15 Јануари.

Објавено | 09.1.2018

ПОПУСТ од 20% за 2 или повеќе купени производа

ПОПУСТ од 20% за 2 или повеќе купени производа

ПОПУСТ од 20% за 2 или повеќе купени производа Chicco облека или обувки од колекцијата Есен-Зима 2017/2018!

Објавено | 17.11.2017

Доби ПОДАРОК ваучер од 6000, 8000 или 10000 денари

Доби ПОДАРОК ваучер од 6000, 8000 или 10000 денари

Доби ПОДАРОК ваучер од 6000, 8000 или 10000 денари, при купување на количка Chicco Trio...

Објавено | 16.11.2017

Ново во продавниците на Енци Менци... Natural Sensation посебна козметичка линија од Chicco

Ново во продавниците на Енци Менци... Natural Sensation посебна козметичка линија од Chicco

БЕБЕШКАТА КОЖА Е ОСЕТЛИВА И ДЕЛИКАТНА, ПРИРОДНА... Развојот на кожата започнува уште во првиот месец од бременоста и продолжува во текот на ...

Објавено | 02.10.2017

Доби ПОДАРОК ваучер од 8000 или 10000 денари

Доби ПОДАРОК ваучер од 8000 или 10000 денари

Доби ПОДАРОК ваучер од 8000 или 10000 денари, при купување на количка Chicco Trio...

Објавено | 29.9.2017

ЛЕТО... сонце, море... комарци!

ЛЕТО... сонце, море... комарци!

Нема сомнеж, летото е најдобар дел од годината. Сонцето прави да се чувствуваме најдобро и сакаме да поминуваме најмногу време на отворено. Но, секоја година, летото исто така значи и комарци! Промените на климата и...

Објавено | 07.6.2017

ОДЛИЧНИ САЕМСКИ ПОПУСТИ + ПОДАРОК заштитник од сонце за ONLINE нарачки!

ОДЛИЧНИ САЕМСКИ ПОПУСТИ + ПОДАРОК заштитник од сонце за ONLINE нарачки!

ОДЛИЧНИ САЕМСКИ ПОПУСТИ + ПОДАРОК заштитник од сонце за ONLINE нарачки! Бидете подготвени за летните одмори, затоа што ДОБРОТО патување започнува со ДОБРО седиште за автомобил!Во период од 17 до 21 Мај, Chicco и Енци Менци придонесуваат пред се за...

Објавено | 15.5.2017

ГИ КРАТИМЕ ЦЕНИТЕ на долгиот ракав -40% на Chicco колекција Пролет-Лето 2017!

ГИ КРАТИМЕ ЦЕНИТЕ на долгиот ракав -40% на Chicco колекција Пролет-Лето 2017!

ГИ КРАТИМЕ ЦЕНИТЕ на долгиот ракав -40% на Chicco колекција Пролет-Лето 2017! Панталони, тренерки, блузи, кошули, дуксери, џемпери, елеци и јакни.

Објавено | 01.5.2017

НОВО во продавниците на Енци Менци... количка Chicco Miinimo!

НОВО во продавниците на Енци Менци... количка Chicco Miinimo!

НОВО во продавниците на Енци Менци... количка Chicco Miinimo! Chicco Miinimo се затвора со една рака и е исклучително компактна кога е затворена. Иновативна и во системот за затворање и во дизајнот, со релевантни нови форми, лесна за користење и супер удобна, да се задоволат потребите на...

Објавено | 16.3.2017

Нова Колекција пролет-лето 2017

Нова Колекција пролет-лето 2017

Нова Колекција пролет-лето 2017 во продавниците на Енци Менци. Каква ќе биде Вашата пролет? Ви ја претставуваме колекцијата Chicco Пролет/Лето 2017!

Објавено | 04.3.2017

Items 1 to 20 of 41 total

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози