Product was successfully added to your shopping cart.
  • ДУБАК WALKY TALKY GREEN WAVE 6м+ CHICCO ДУБАК WALKY TALKY GREEN WAVE 6м+ CHICCO
  • ДУБАК WALKY TALKY GREEN WAVE 6м+ CHICCO ДУБАК WALKY TALKY GREEN WAVE 6м+ CHICCO
  • ДУБАК WALKY TALKY GREEN WAVE 6м+ CHICCO ДУБАК WALKY TALKY GREEN WAVE 6м+ CHICCO
  • ДУБАК WALKY TALKY GREEN WAVE 6м+ CHICCO ДУБАК WALKY TALKY GREEN WAVE 6м+ CHICCO

ДУБАК WALKY TALKY GREEN WAVE 6м+ CHICCO

Шифра на артиклот: 795403200
Бренд: CHICCO

Цена: ден 5.490,00

Special Price ден 4.667,00

Детали за производот

ДУБАК WALKY TALKY GREEN WAVE 6м+ CHICCO
Нова забавен и колоритен дубак со сосема нов концепт на забавната играчка со светла, звуци и многу активности во совршен " стил на џунглата"
Барот со играчки може да се користи во 2 позиции. Во исправена позиција може да се подобрат визуелните способности, играјќи со сите активности заедно. Двете позиции помагаат за подобрување на тактилните, аудитивните и визуелните способности на бебето.
Едноставно прилагодување во 3 позиции во висина со едноставно завртување на делот под предницата од дубакот. Ултра компактен кога е затворен, може да се складира или да се транспортира дури и кога сме на одмор! 6 безбедносни граничници кои ја стопираат конструкцијата на дубакот. Барот со играчка може да се отстрани за бебето да може да си игра и кога не го користи дубакот.

Карактеристики:
Возраст: 6м+
Материјал: ПВЦ
Должина (цм): 81
Ширина (цм): 47
Висина (цм): 45

Видео

Достапни бои:
ДУБАК WALKY TALKY GREEN WAVE 6м+ CHICCO
ЗЕЛЕНА

Со купување на овој производ можете да соберете 52 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози