Product was successfully added to your shopping cart.
  • ДУБАК ШЕТАЛКА SPARK GREY 010405 JUNGLE ДУБАК ШЕТАЛКА SPARK GREY 010405 JUNGLE
  • ДУБАК ШЕТАЛКА SPARK GREY 010405 JUNGLE ДУБАК ШЕТАЛКА SPARK GREY 010405 JUNGLE
  • ДУБАК ШЕТАЛКА SPARK GREY 010405 JUNGLE ДУБАК ШЕТАЛКА SPARK GREY 010405 JUNGLE

ДУБАК ШЕТАЛКА SPARK GREY 010405 JUNGLE

Шифра на артиклот: W1001NA216
Бренд: JUNGLE

Цена: ден 4.590

Special Price ден 3.690

Детали за производот

ДУБАК ШЕТАЛКА SPARK GREY 010405 JUNGLE
Дубакот има широка основа која овозможува поголема стабилност и удобност.
Може да се користи на возраст од 7-18 месеци, не се препорачува за деца над 15 кг.
Дубакот лесно се склопува бидејќи има сигурносно копче под послужавникот со музичка играчка.
Со копчето за безбедност, висината на дубакот може да се прилагоди во 3 позиции.
Седиштето на дубакот е удобно и поставено со материјал, така што детето може да остане во него без никакви проблеми.
Тркалата се изработени од силикон, кој не го гребе подот и нечујно работат.
Музичкиот дел на послужавникот содржи разни играчки, волан и мини пијано што дополнително ќе ги инспирира првите чекори на бебето.
Димензии на расклопен дубак: 70 см х 70 см х 53 см
Димензии на склопен дубак: 70 см х 70 см х 20 см
Тежина на дубакот: 5 кг
Достапни бои:
ДУБАК ШЕТАЛКА SPARK GREY 010405 JUNGLE
СИВА

Со купување на овој производ можете да соберете 41 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози