Product was successfully added to your shopping cart.
  • ШАМПОН СО КОНДИЦИОНЕР 150МЛ KIDS CHICCO ШАМПОН СО КОНДИЦИОНЕР 150МЛ KIDS CHICCO

ШАМПОН СО КОНДИЦИОНЕР 150МЛ KIDS CHICCO

Шифра на артиклот: 102490000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 395

Special Price ден 275

Детали за производот

ШАМПОН СО КОНДИЦИОНЕР 150МЛ KIDS CHICCO
2-во-1 иновативен производ со многу пријатна текстура, што ја остава косата многу мека и сјајна. Нежна формула без солзи, со 96% природни состојки. Притиснете ја пумпата и видете ја магијата!

Со купување на овој производ можете да соберете 3 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози