Product was successfully added to your shopping cart.
  • РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI
  • РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI
  • РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI
  • РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI
  • РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI
  • РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI
  • РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI
  • РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI

РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI

Шифра на артиклот: 066RK1D22
Бренд: MONI
ден 3.290,00

Детали за производот

РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LLAMA ДО 9КГ MONI
Релаксаторот LLAMA е погоден за бебиња од моментот на нивното раѓање до достигнување на максимална тежина од 9 килограми. Овој модел се карактеризира со практичност, функционалност и удобност. Овозможува забава за најмалите со 12 класични мелодии. Благодарение на смирувачките вибрации, Вашето малечко брзо и спокојно заспива. Комплетот вклучува 3 играчки во боја кои ќе го привлечат вниманието на бебето. Постои функција за нишање, како и можност за фиксирање.
Потпирачот за грб може да се прилагоди во 3 различни позиции. Безбедносни појаси со 3 точки на отпор.
Меко перниче е вклучено во комплетот, кое служи како потпора за главата на бебето.

8,85 кг
41х29,5х57,5 см.

Со купување на овој производ можете да соберете 37 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози