Product was successfully added to your shopping cart.
  • ДРВЕНА КУЌИЧКА ЗА КУКЛИ МИЛА 4110 MONI TOYS ДРВЕНА КУЌИЧКА ЗА КУКЛИ МИЛА 4110 MONI TOYS

ДРВЕНА КУЌИЧКА ЗА КУКЛИ МИЛА 4110 MONI TOYS

Шифра на артиклот: 0664110
Бренд: MONI TOYS
ден 5.990,00

Детали за производот

Дали Вашето мало девојче сака да игра со кукли? Тогаш, зошто да не му ја дадете оваа шармантна дрвена куќа за кукли, која ќе ги маѓепса малите со разновидни бои, дизајни и функционалност. Сигурни сме дека во моментот кога детето ќе ја види, ќе се изгуби во неа. Куќата има неколку ката и е поделена на посебни простории.
Во прекрасната спална соба, куклите ќе можат да спијат убаво во прекрасно легло, во нежна виолетова боја.
Куќата изгледа толку реално. Во дневната соба, покрај удобниот тросед, има дури и пијано на кое куклите ќе научат да свират.
Во трпезаријата, девојките можат да подготват вкусни јадења за своите блиски пријателки.
Таму ќе најдете сe што ви треба: шпорет, мијалник, прибор, фрижидер, саксии, маса и удобни столици.
Куклите може да се пресоблекуваат и да се капат во прекрасната бања, каде што има и када.

Со купување на овој производ можете да соберете 67 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози