Product was successfully added to your shopping cart.
  • СОРТЕР КУЌИЧКА ЗА ЖИВОТНИ 2 ВО 1 CHICCO СОРТЕР КУЌИЧКА ЗА ЖИВОТНИ 2 ВО 1 CHICCO
  • СОРТЕР КУЌИЧКА ЗА ЖИВОТНИ 2 ВО 1 CHICCO СОРТЕР КУЌИЧКА ЗА ЖИВОТНИ 2 ВО 1 CHICCO

СОРТЕР КУЌИЧКА ЗА ЖИВОТНИ 2 ВО 1 CHICCO

Шифра на артиклот: 096100000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 1.390,00

Special Price ден 1.182,00

Детали за производот

СОРТЕР КУЌИЧКА ЗА ЖИВОТНИ 2 ВО 1 CHICCO
Класичен сортер со форми од Chicco, со нов дизајн и светли бои.
Играчка 2 во 1 која му помага на вашето малечко да ги развива когнитивните вештини.
Со две нивоа на комплексност, како и стимулирање, на координацијата раце-очи и прецизноста со отварање и затварање со користење на 5 клучеви.
- 10 форми за пуштање низ отворите (5 геометриски форми и 5 форми на животни).
- 5 клучеви за отварање и затварање на вратничките
- рачка за носење

Видео

Со купување на овој производ можете да соберете 13 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози