Product was successfully added to your shopping cart.
  • ПУМПИЦА ЕЛЕКТРИЧНА PORTABLE CHICCO ПУМПИЦА ЕЛЕКТРИЧНА PORTABLE CHICCO
  • ПУМПИЦА ЕЛЕКТРИЧНА PORTABLE CHICCO ПУМПИЦА ЕЛЕКТРИЧНА PORTABLE CHICCO
  • ПУМПИЦА ЕЛЕКТРИЧНА PORTABLE CHICCO ПУМПИЦА ЕЛЕКТРИЧНА PORTABLE CHICCO
  • ПУМПИЦА ЕЛЕКТРИЧНА PORTABLE CHICCO ПУМПИЦА ЕЛЕКТРИЧНА PORTABLE CHICCO
  • ПУМПИЦА ЕЛЕКТРИЧНА PORTABLE CHICCO ПУМПИЦА ЕЛЕКТРИЧНА PORTABLE CHICCO

ПУМПИЦА ЕЛЕКТРИЧНА PORTABLE CHICCO

Шифра на артиклот: 091995000
Бренд: CHICCO
ден 6.990

Детали за производот

ПУМПИЦА ЕЛЕКТРИЧНА PORTABLE CHICCO
Пренослива електрична пумпа за гради Chicco е совршено решение за новите мајки што им овозможува ефикасно и со најголема леснотија да го измолзат и складираат млекото за нивното бебе во моменти кога тие не се наоколу.
Дизајнирана со технологија за употреба во две фази, т.е. стимулација и измолзување - почетна фаза на стимулација со кратки и чести вшмукувања, проследена со втора фаза на измолзување со подолги и поретки вшмукувања за да се имитира природната шема на цицање на бебето.
Нежна и удобна: ергономски дизајнираната чашка со мека силиконска обвивка нежно се лепи и обезбедува мек контакт на кожата на дојката за удобно извлекување.
Лесно, практично и ефикасно: има 5 различни нивоа на интензитет и во режим на стимулација и во измолзување, така што можете да го изберете нивото што најмногу ви одговара, нудејќи персонализирано искуство.
Тивкa, лесно и компактно: со тивок мотор за дискретно искуство. Многу е лесна, лесно се вклопува во нормална торба и може да се носи насекаде.
Вклучен е USB полнач, кој едноставн о може да го приклучите во компјутер и да го носите секаде со вас.

Со купување на овој производ можете да соберете 78 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози