Product was successfully added to your shopping cart.
  • ЛУЛАШКА DOUBLE SWING 103 MASTER ЛУЛАШКА DOUBLE SWING 103 MASTER

ЛУЛАШКА DOUBLE SWING 103 MASTER

Шифра на артиклот: M103
Бренд: MASTER
ден 5.990

Детали за производот

ЛУЛАШКА DOUBLE SWING MASTER
Лулашка за двајца
Играњето со вашето дете, на оваа лулашка, ќе биде вашата омилена активност на отворено.
Цврста метална лулашка на која може истовремено да се лулаат две деца.
Возраст: 3 - 10 години
Носивост по седиште: до 45кг
Материјал: метал, пластика
Димензии: 272 x 156 x 180 cm.

Со купување на овој производ можете да соберете 67 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози