Product was successfully added to your shopping cart.
  • ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER
  • ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER
  • ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER
  • ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER
  • ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER
  • ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER
  • ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER
  • ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER

ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER

Шифра на артиклот: M91358
Бренд: MASTER

Цена: ден 12.490,00

Special Price ден 9.992,00

Детали за производот

ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER
Омилената забава и активност во двор за сите деца. Издржлива и стабилна лулашка за супер забава на Вашите најмили. Производот е дизајниран во согласност со безбедносните стандарди на ЕУ. Металната рамка е дизајнирана да трае на отворено. Во сетот има дополнителни шипки кои што може да се стават во земја или бетон за фиксирање на лулашката.

Голема лулашка на која истовремено може да се забавуваат 4 деца.

Максимална дозволена тежина по седиште е 40кг, се препорачува за деца од 3 до 10 години.

Со купување на овој производ можете да соберете 111 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози