Product was successfully added to your shopping cart.
  • ДУШЕК BABY HUG CHICCO ДУШЕК BABY HUG CHICCO
  • ДУШЕК BABY HUG CHICCO ДУШЕК BABY HUG CHICCO

ДУШЕК BABY HUG CHICCO

Шифра на артиклот: 796061000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 1.490

Special Price ден 1.190

Детали за производот

ДУШЕК BABY HUG CHICCO
Мекиот, пријатен душек на Chicco е направен од памук што дише за да му биде удобно на Вашето бебе додека одмара или спие. Погоден од раѓање до приближно шест месеци, овој душек е дизајниран за употреба со Chicco Baby Hug 4-во-1 (во режим на креветче), кој можете да го купите одделно.

- погоден од раѓање
- удобен душек за Вашето новороденче
- компатибилен со Chicco Hug 4-во-1, само во режим на креветче.
(Chicco Hug 4-во-1 се продава одделно)
- мек, 100% памук
- димензии: 39 x 75cm

Со купување на овој производ можете да соберете 13 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози