Product was successfully added to your shopping cart.
  • ДУШЕК CLASSICO 120X60X9 HUGZZZ ДУШЕК CLASSICO 120X60X9 HUGZZZ
  • ДУШЕК CLASSICO 120X60X9 HUGZZZ ДУШЕК CLASSICO 120X60X9 HUGZZZ
  • ДУШЕК CLASSICO 120X60X9 HUGZZZ ДУШЕК CLASSICO 120X60X9 HUGZZZ
  • ДУШЕК CLASSICO 120X60X9 HUGZZZ ДУШЕК CLASSICO 120X60X9 HUGZZZ

ДУШЕК CLASSICO 120X60X9 HUGZZZ

Шифра на артиклот: 066CAN301
Бренд: HUGZZZ
ден 1.930

Детали за производот

ДУШЕК CLASSICO 120X60X9 HUGZZZ
Душекот е покриен со памучна ткаенина.
Ткаенината е без штетни материи. Навлаката може лесно да се отстрани и замени. Душекот е изработен од високо еластична пена, давајќи оптимална стабилност и флексибилност. Навлаката е погодна за перење во машина на 30 степени.
Душекот Classico се состои од:
1. Навлака од памучна ткаенина.
2. Високо еластична пена. Состав: 100% ранфорс

Големина: 120 x 60 x 9 цм
Тежина кг: 0,5

Со купување на овој производ можете да соберете 21 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози