Product was successfully added to your shopping cart.
 • ДРВЕНА ИГРАЧКА СЕТ ЗА СТОМАТОЛОГ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА СЕТ ЗА СТОМАТОЛОГ PHOOHI
 • ДРВЕНА ИГРАЧКА СЕТ ЗА СТОМАТОЛОГ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА СЕТ ЗА СТОМАТОЛОГ PHOOHI
 • ДРВЕНА ИГРАЧКА СЕТ ЗА СТОМАТОЛОГ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА СЕТ ЗА СТОМАТОЛОГ PHOOHI
 • ДРВЕНА ИГРАЧКА СЕТ ЗА СТОМАТОЛОГ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА СЕТ ЗА СТОМАТОЛОГ PHOOHI
 • ДРВЕНА ИГРАЧКА СЕТ ЗА СТОМАТОЛОГ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА СЕТ ЗА СТОМАТОЛОГ PHOOHI

ДРВЕНА ИГРАЧКА СЕТ ЗА СТОМАТОЛОГ PHOOHI

Шифра на артиклот: SAWT18694
Бренд: PHOOHI

Цена: ден 990

Special Price ден 643

Детали за производот

ДРВЕНА ИГРАЧКА СЕТ ЗА СТОМАТОЛОГ PHOOHI
Опис:Детска стоматолошка играчка
Сертификат: EN71 ASTM F963
Големина на производот:18*15*7CM
G.W.: 5,5KGS
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Возраст опсег: 2 до 4 години
Материјал: дрво

Играчки за предучилишна возраст
- Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
- Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
- Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Со купување на овој производ можете да соберете 7 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози