Product was successfully added to your shopping cart.
  • СКАФАНДЕР Ж. CHICCO СКАФАНДЕР Ж. CHICCO

СКАФАНДЕР Ж. CHICCO

Шифра на артиклот: 02329384015000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 7.290

Special Price ден 3.645

Детали за производот

СКАФАНДЕР Ж. CHICCO
НАДВОРЕШНО 100%ПОЛИЕСТЕР, ПОСТАВА 100%ПОЛИЕСТЕР, ПОЛНЕЊЕ 100%ПОЛИЕСТЕР
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 41 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

Цена: ден 7.290

Special Price ден 3.645

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози