Product was successfully added to your shopping cart.
  • ОГРАДИЦА BOHO BEIGE MONI ОГРАДИЦА BOHO BEIGE MONI
  • ОГРАДИЦА BOHO BEIGE MONI ОГРАДИЦА BOHO BEIGE MONI
  • ОГРАДИЦА BOHO BEIGE MONI ОГРАДИЦА BOHO BEIGE MONI
  • ОГРАДИЦА BOHO BEIGE MONI ОГРАДИЦА BOHO BEIGE MONI
  • ОГРАДИЦА BOHO BEIGE MONI ОГРАДИЦА BOHO BEIGE MONI

ОГРАДИЦА BOHO BEIGE MONI

Шифра на артиклот: 066P900501
Бренд: MONI
ден 4.290,00

Детали за производот

ОГРАДИЦА BOHO BEIGE MONI
Ви го претставуваме одличниот модел на оградица за игра " Boho", кое се одликува со интересен дизајн, функционалност, удобност и загарантиран квалитет.
Оградицата е исклучително компактна, зафаќа малку простор и е многу лесна за носење. Значи, каде и да одите, можете да ја понесете со вас.
Освен сладок сон, погоден е и за забавни игри. Безбедна е, па родителите можат да бидат сигурни дека нивното малечко нема да падне.
Во оградицата Вашето бебе ќе се чувствува одлично, ќе поминува часови во забавни игри, а кога ќе се умори, слатко ќе заспие.
Моделот ја обезбедува потребната удобност, безбедност и сигурност на детето.
Благодарение на големите мрежести прозорци, ќе можете да го гледате бебето во секое време и да бидете сигурни дека се чувствува добро.

9.100 кг
99x99x77 см
24x24x84 см

Со купување на овој производ можете да соберете 48 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози