Product was successfully added to your shopping cart.
  • КАПУТ М. CHICCO КАПУТ М. CHICCO

КАПУТ М. CHICCO

Шифра на артиклот: 02282402095000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 5.990

Special Price ден 2.995

Детали за производот

КАПУТ М. CHICCO
НАДВОРЕШНО 100% ПОЛИЕСТЕР, ПОСТАВА 1 100% ПОЛИЕСТЕР, ПОСТАВА 2 100% ПОЛИЕСТЕР, ПОЛНЕЊЕ 100% ПОЛИЕСТЕР
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 33 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

Цена: ден 5.990

Special Price ден 2.995

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози