Product was successfully added to your shopping cart.
  • ГУМЕНИ ЧИЗМИ Ж. CHICCO ГУМЕНИ ЧИЗМИ Ж. CHICCO

ГУМЕНИ ЧИЗМИ Ж. CHICCO

Шифра на артиклот: 02368041170000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 2.190

Special Price ден 1.095

Детали за производот

ГУМЕНИ ЧИЗМИ Ж. CHICCO
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 12 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

Цена: ден 2.190

Special Price ден 1.095

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози