Product was successfully added to your shopping cart.
  • ФУСТАН CHICCO ФУСТАН CHICCO

ФУСТАН CHICCO

Шифра на артиклот: 02300144031000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 3.390

Special Price ден 1.695

Детали за производот

ФУСТАН CHICCO
НАДВОРЕШНО 100% ПАМУК, ПОСТАВА 100% ПАМУК
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 19 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

Цена: ден 3.390

Special Price ден 1.695

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози