Product was successfully added to your shopping cart.
  • БУТКАЛКА RANGE + 614W 12м+ СИНА JUNGLE БУТКАЛКА RANGE + 614W 12м+ СИНА JUNGLE

БУТКАЛКА RANGE + 614W 12м+ СИНА JUNGLE

Шифра на артиклот: 01080602
Бренд: JUNGLE

Цена: ден 2.590

Special Price ден 2.190

Детали за производот

БУТКАЛКА RANGE + 614W 12м+ СИНА JUNGLE
Предвидено за возраст над 12 месеци
Максимална носивост на проодувалката до 23 кг
Звучни сигнали: музика, повеќе мелодии и / или звуци на мотор и трепкачи
Багажник под седиштето за играчки
Може да се користи во 3 варијанти:
1. Со фиксен волан и рачка за управување - додека бебето не е проодено
2. Со фиксен волан и без рачка за управување - додека бебето проодува
3. Со волан кога детето е самостојно.

Со купување на овој производ можете да соберете 24 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози