Product was successfully added to your shopping cart.
  • ВРТЕЛЕШКА ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА VTECH ВРТЕЛЕШКА ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА VTECH
  • ВРТЕЛЕШКА ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА VTECH ВРТЕЛЕШКА ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА VTECH
  • ВРТЕЛЕШКА ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА VTECH ВРТЕЛЕШКА ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА VTECH
  • ВРТЕЛЕШКА ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА VTECH ВРТЕЛЕШКА ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА VTECH
  • ВРТЕЛЕШКА ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА VTECH ВРТЕЛЕШКА ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА VTECH
  • ВРТЕЛЕШКА ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА VTECH ВРТЕЛЕШКА ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА VTECH
  • ВРТЕЛЕШКА ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА VTECH ВРТЕЛЕШКА ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА VTECH

ВРТЕЛЕШКА ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА VTECH

Шифра на артиклот: 80503373
Бренд: VTECH

Цена: ден 4.290

Special Price ден 3.218

Детали за производот

ВРТЕЛЕШКА ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА VTECH
ВРТЕЛЕШКА СО ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА: Со три меки, гушкачки јагниња и две ѕвезди кои висат од вртелешката и се вртат наоколу додека проектира на таванот. Оваа бебешка смирувачка играчка има дизајн што може да се одвојува, што Ви овозможува да ја користите со повеќето креветчиња и игрални или алтернативно да се постави на ноќната маса во детската соба.
НОЌНО СВЕТЛО: оваа музичка играчка за бебиња проектира шарени светлосни облици кои помагаат да се стимулира визуелната свест додека му помага на Вашето малечко да заспие.
СМИРУВАЧКА МУЗИКА: 4 приспивни песни и 40 мелодии, вклучувајќи звуци од природата и бел шум, му помагаат на Вашето бебе да се опушти и го смирува да спие додека го поттикнува аудитивниот и сензорниот развој.
ДАЛЕЧИНСКО УПРАВУВАЊЕ: Вклучен е далечински управувач што може да се користи од далечина до 30 стапки, што Ви овозможува да ја менувате јачината на звукот, или да ја пуштате и паузирате музиката без да ги вознемирувате бебињата од нивниот сон. Тајмерот Ви овозможува да изберете колку долго ќе се слушаат звуците, а прстенот што се одвојува значи дека можете да ги носите меките, ткаенини јагниња на Вашите патувања.
ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ??ЗА НОВОРОДЕНИ БЕБИЊА: Овој сладок прожектор за бебиња е идеален подарок за роденден или Божиќ, бидејќи е специјално дизајниран да го поддржи развојот на новородените бебиња.

Со купување на овој производ можете да соберете 36 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози