Product was successfully added to your shopping cart.
  • ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO
  • ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO
  • ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO
  • ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO
  • ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO
  • ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO
  • ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO

ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO

Шифра на артиклот: 066IP013H
Бренд: CANGAROO

Цена: ден 2.890

Special Price ден 2.312

Детали за производот

ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO
Wi-Fi / LAN 3MP камера Hype.
Резолуција од 3,0 MP, поврзете се преку LAN кабел или Wi-Fi мрежа од Вашиот дом. Двонасочна аудио комуникација. 360 ° движење на камерата;
Опција за навалување нагоре / надолу. Инфрацрвено светло за ноќно време. Способност да следите повеќе камери на Вашиот екран. Компатибилен со Android, iOS, Windows;
Бесплатна апликација - YCC365 Plus. Детектор за движење.
Вграден интерфејс на мемориска картичка (максимум 128 GB; картичката не е вклучена)

Со купување на овој производ можете да соберете 26 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози