Product was successfully added to your shopping cart.
  • ВЕРВЕРИЧКА МУЗИЧКА 0+ CHICCO ВЕРВЕРИЧКА МУЗИЧКА 0+ CHICCO
  • ВЕРВЕРИЧКА МУЗИЧКА 0+ CHICCO ВЕРВЕРИЧКА МУЗИЧКА 0+ CHICCO
  • ВЕРВЕРИЧКА МУЗИЧКА 0+ CHICCO ВЕРВЕРИЧКА МУЗИЧКА 0+ CHICCO

ВЕРВЕРИЧКА МУЗИЧКА 0+ CHICCO

Шифра на артиклот: 100630000
Бренд: CHICCO
ден 790,00

Детали за производот

ВЕРВЕРИЧКА МУЗИЧКА 0+ CHICCO
Мека кукла во форма на верверица од 30 см со светлина и мелодии за забава и релаксација на детето.
Мека за прегратка и милување.
Со притискање на желадот на стомакот на меката играчка, светлата и мелодиите се активираат и деактивираат.
Автоматски циклус на светлина и музика 15 или 30 минути.
Електронски модул целосно отстранлив за перење во машината.

Со купување на овој производ можете да соберете 9 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози