Product was successfully added to your shopping cart.
  • ТРИЦИКЛ ЗА ДЕЦА СИНО СИВ FAMILY ТРИЦИКЛ ЗА ДЕЦА СИНО СИВ FAMILY

ТРИЦИКЛ ЗА ДЕЦА СИНО СИВ FAMILY

Шифра на артиклот: 968601
Бренд: FAMILY

Цена: ден 3.290

Special Price ден 2.290

Детали за производот

За возраст од 2-5
Максимално оптеретување 25 кг
Има кадичка под детските нозе, каде детето ги држи нозете додека не научи да ги врти педалите
Рачка преку која родителите управуваат со трициклот
Рачката и кадичката се вадат и детето само може да управува со трициклот
Трициклот има светло и музика, се пуштаат со помош на стандардни батерии
Достапни бои:
ТРИЦИКЛ ЗА ДЕЦА СИНО СИВ FAMILY
СИНА

Со купување на овој производ можете да соберете 25 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози