Product was successfully added to your shopping cart.
  • ТРИЦИКЛ RITO S380 PINK QPLAY ТРИЦИКЛ RITO S380 PINK QPLAY
  • ТРИЦИКЛ RITO S380 PINK QPLAY ТРИЦИКЛ RITO S380 PINK QPLAY
  • ТРИЦИКЛ RITO S380 PINK QPLAY ТРИЦИКЛ RITO S380 PINK QPLAY

ТРИЦИКЛ RITO S380 PINK QPLAY

Шифра на артиклот: S38003
Бренд: QPLAY
ден 6.890

Детали за производот

ТРИЦИКЛ RITO S380 PINK QPLAY
Прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива тенда.
Безбедносни појаси со повеќе функции
Удобно седиште со потпирач за грб кој се подесува
Безбедносен појас со пет точки на отпор и удобно перниче на седиштето
25 см и 20 см EVA тркала
Корпа за складирање на задната страна
ON/OFF копче за ослободување на предно тркало
Нелизгачки педали
Потпирач за нозе
Наменет за дечиња на возраст од 12 месеци до 36 месеци.

Со купување на овој производ можете да соберете 77 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози