Product was successfully added to your shopping cart.
  • ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY
  • ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY
  • ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY
  • ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY
  • ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY
  • ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY
  • ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY
  • ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY
  • ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY

ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY

Шифра на артиклот: T56102
Бренд: QPLAY
ден 8.690,00

Детали за производот

ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY
Qplay Prime 4 in 1 Tricycle е луксузен трицикл, погоден за деца на возраст од 6 до 36 месеци со тежина до 25 килограми.Трициклот има прилагодлива телескопска рачка која ви овозможува лесно да го водите вашето дете. За безбедноста на вашето дете, трициклот има сигурносни ремени и безбедносен обрач со можност за отворање. Трициклот има удобно високо седиште кое диши и прилагодлив порпирач за грб. Други делови со кои е обезбеден трициклот се 10-инчи тркала на предна страна и 8-инчни на задната страна, управувач кој им овозможува на вашето дете да ги контролира насоките, педали, потпирач за нозе, кошница и прилагодлива корпа.
Трицикл со добар кавалитет, за многу радост! Само едно дете смее да седи во трициклот и од безбедносни причини се препорачува да носат чевли и било која заштитна опрема.

Видео

Достапни бои:
ТРИЦИКЛ PRIME T561 GRAY QPLAY
СИВА
ТРИЦИКЛ PRIME T561 RED QPLAY
ЦРВЕНА
ТРИЦИКЛ PRIME T561 BLUE QPLAY
СИНА

Со купување на овој производ можете да соберете 97 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози