Product was successfully added to your shopping cart.
  • ТРИЦИКЛ DREAM TOUCH STEERING 4 IN 1 СИН 10M+ SMART TRIKE ТРИЦИКЛ DREAM TOUCH STEERING 4 IN 1 СИН 10M+ SMART TRIKE
  • ТРИЦИКЛ DREAM TOUCH STEERING 4 IN 1 СИН 10M+ SMART TRIKE ТРИЦИКЛ DREAM TOUCH STEERING 4 IN 1 СИН 10M+ SMART TRIKE
  • ТРИЦИКЛ DREAM TOUCH STEERING 4 IN 1 СИН 10M+ SMART TRIKE ТРИЦИКЛ DREAM TOUCH STEERING 4 IN 1 СИН 10M+ SMART TRIKE
  • ТРИЦИКЛ DREAM TOUCH STEERING 4 IN 1 СИН 10M+ SMART TRIKE ТРИЦИКЛ DREAM TOUCH STEERING 4 IN 1 СИН 10M+ SMART TRIKE

ТРИЦИКЛ DREAM TOUCH STEERING 4 IN 1 СИН 10M+ SMART TRIKE

Шифра на артиклот: 1590900
Бренд: SMART TRIKE
ден 10.980,00

Детали за производот

4 во 1 СОН трицикал за бебе и дете. Паметен инжинеринг во комбинација со модерни дезени - оваа линија претставува современа елеганција! НОВ ДИЗАЈН! НОВА ТЕХНОЛОГИЈА! НОВО ИСКУСТВО! ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ! Новата “Touch Steering“ технологија овозможува управување на трицикалот со леснотија, благодарение на карактеристиките на хидро појачувањето на управувачот. Гумени тркала со амортизери и вградена суспензија. Дополнително полнење на седиштето за уште поголема безбедност. Спојката на управувачот и тркалата за слободно возење, овозможуваат трансформација на трицикалот за да го управува родителот или да управува детето. Светски стандард за безбедност и интересни додатоци како што е играчка телефон и држач за шишенце! НОВО, едноставно и брзо склопување со еден “клик“. Дизајниран за деца од 10 до 36 месеци +.

Со купување на овој производ можете да соберете 122 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози