Product was successfully added to your shopping cart.
  • ТРЕНЕРКИ СЕТ 2 ПАР. Ж. 12002842 JUST KIDDIN ТРЕНЕРКИ СЕТ 2 ПАР. Ж. 12002842 JUST KIDDIN

ТРЕНЕРКИ СЕТ 2 ПАР. Ж. 12002842 JUST KIDDIN

Шифра на артиклот: 42232332060000
Бренд: JUST KIDDIN

Цена: ден 1.890

Special Price ден 1.323

Детали за производот

ТРЕНЕРКИ СЕТ 2 ПАР. Ж. 12002842 JUST KIDDIN
91% ПАМУК 9% ЕЛАСТИН
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 15 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

Цена: ден 1.890

Special Price ден 1.323

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози