Product was successfully added to your shopping cart.
  • ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 8ft (244 cm) BYOX ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 8ft (244 cm) BYOX

ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 8ft (244 cm) BYOX

Шифра на артиклот: 066FJ8FT
Бренд: BYOX
ден 12.490,00

Детали за производот

ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 8ft (244 cm) BYOX
Производот е погоден за деца и возрасни, за секој што сака да се забавува и да спортува.
Лесно може да се согоруваат вишок калории, да се подобри функцијата на белите дробови, да се подобри расположението и физичката состојба.
Трамболината има дијаметар од 244 цм, висина од површината до основата за скокање - 55 цм и висина на мрежата - 150 цм.
Комплетот вклучува заштитна мрежа, скала и заштита за дожд.
Цевките се поцинкувани и изработени од не'рѓосувачки челик.
Максимално оптоварување: 50 кг.
Федери: 42 парчиња. Поцинкуван челик.
Ногалки: 3 парчиња. Поцинкуван челик.

Со купување на овој производ можете да соберете 139 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози