Product was successfully added to your shopping cart.
  • ТРАМБОЛИНА 4,7ft (140 cm) BLUE BYOX ТРАМБОЛИНА 4,7ft (140 cm) BLUE BYOX

ТРАМБОЛИНА 4,7ft (140 cm) BLUE BYOX

Шифра на артиклот: 066FJ45FT02
Бренд: BYOX
ден 6.990,00

Детали за производот

ТРАМБОЛИНА 4,7ft (140 cm) BLUE BYOX
Производот е погоден за деца кои сакаат да се забавуваат и да спортуваат.
Лесно може да ја подобри функцијата на белите дробови, расположението и физичката состојба.
Трамболината има дијаметар од 140 цм, висина од површината до основата за скокање - 35 см и висина на мрежата - 125 цм.
Безбедносна мрежа е вклучена во комплетот.
Максималното оптоварување е 25 кг.
Федери: 30 парчиња.
Ногалки: 6, галванизирана конструкција.

Со купување на овој производ можете да соберете 78 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози