Product was successfully added to your shopping cart.
  • ТОСТЕР YUM-2-3 LEAP FROG ТОСТЕР YUM-2-3 LEAP FROG
  • ТОСТЕР YUM-2-3 LEAP FROG ТОСТЕР YUM-2-3 LEAP FROG
  • ТОСТЕР YUM-2-3 LEAP FROG ТОСТЕР YUM-2-3 LEAP FROG
  • ТОСТЕР YUM-2-3 LEAP FROG ТОСТЕР YUM-2-3 LEAP FROG

ТОСТЕР YUM-2-3 LEAP FROG

Шифра на артиклот: 80609803
Бренд: LEAP FROG
ден 2.390

Детали за производот

ТОСТЕР YUM-2-3 LEAP FROG
Јами јами, време е за доручек. Подгответе се за денот со јами 2-3 тостерот од LeapFrog.
Децата ќе уживаат во играњето улоги на забавен начин со 9 различни парчиња храна и додатоци вклучени во сетот: 2 парчиња леб, 2 парчиња сланина, 1 јајце, 1 мармалад, нож, вилушка и чинија.
Преку весели песни детето ќе ги научи броевите, боите, називите на храната и сл. Има повеќе начини на игра со оваа играчка.
Стимулирајте го развојот на говор на вашето бебе и аудитивните способности. Како што го вртите копчето на тостерот, за да одберете светло или темно лебче, детето ќе научи за причините и ефектот на контрастите.
Идеално за независна игра и развој на моторните вештини.
Наменето за деца од пред училишна возраст и 12м+.

Со купување на овој производ можете да соберете 27 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози