Product was successfully added to your shopping cart.
  • ТОРБА ЗА МАЈКА EVO FARMER MIST MUTSY ТОРБА ЗА МАЈКА EVO FARMER MIST MUTSY

ТОРБА ЗА МАЈКА EVO FARMER MIST MUTSY

Шифра на артиклот: ACC12EVOFAMIST
Бренд: MUTSY

Цена: ден 4.990,00

Special Price ден 3.493,00

Детали за производот

ТОРБА ЗА МАЈКА EVO FARMER MIST MUTSY
Идеална торба за мајката во која можат да си ги складира потребните работи за нејзиното бебе.Вклучува посебни прегради за шишиња, памперс, храна. Торбата има патент со кои можете да го зголемите капацитетот на торбата.

Со купување на овој производ можете да соберете 39 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози