Product was successfully added to your shopping cart.
  • ТЕРМОМЕТАР EAR ИНФРАРЕД CHICCO ТЕРМОМЕТАР EAR ИНФРАРЕД CHICCO
  • ТЕРМОМЕТАР EAR ИНФРАРЕД CHICCO ТЕРМОМЕТАР EAR ИНФРАРЕД CHICCO

ТЕРМОМЕТАР EAR ИНФРАРЕД CHICCO

Шифра на артиклот: 099040000
Бренд: CHICCO
ден 3.390

Детали за производот

ТЕРМОМЕТАР EAR ИНФРАРЕД CHICCO

Со купување на овој производ можете да соберете 38 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози