Product was successfully added to your shopping cart.
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ ЖИРАФА LUNA СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ ЖИРАФА LUNA
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ ЖИРАФА LUNA СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ ЖИРАФА LUNA
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ ЖИРАФА LUNA СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ ЖИРАФА LUNA
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ ЖИРАФА LUNA СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ ЖИРАФА LUNA

СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ ЖИРАФА LUNA

Шифра на артиклот: 88414
Бренд: LUNA

Цена: ден 3.590,00

Special Price ден 2.990,00

Детали за производот

СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ ЖИРАФА LUNA
• Наменета за деца, кои можат да седат самостојно (од 6 до 36 месеци)
• Седиштето може да се постави во 6 позиции по висина.
• Наслонот за грб се подесува во 3 положби
• Пет точки на затворање на појасот
• Обложената навлака е едноставна за чистење и одржување
• Приложен послужавник со подлога за лесно одржување
• Можност за заклучување на тркалата
• Лесно склоплива и не зафаќа многу простор
• Потпирач за нозе.
• Послужавникот може да се прилагоди во 3 позиции и содржи 2 послужавника со држач за чаша.
• Цврста преграда штитник помеѓу нозете и безбедносен појас во 5 точки.
• Послужавникот може да се прикачи на задниот дел од хранилката.
• Голем послужавник за храна кој може да се одстрани и да се постави хранилката на вашата трпезариска маса, со што ќе овозможите вашето дете да ве придружува за време на оброците.
• Многу лесно може да се трансформира во удобно ниско столче.
• Се склопува исклучително лесно со помош на 2 копчиња од двете страни.
• Задните тркалца со кочници гарантираат безбедност.
• Склопена зафаќа многу мал простор.
• Пакувањето овозможува заштеда напростор за 48% споредено со обичните столчиња за хранење.
• Во согласност со EN14988:2006 + A1:2012
Достапни бои:
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ ZIG ZAG GREY LUNA
СИВА
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ CARS LUNA
БЕЛА
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ BIRD LUNA
БЕЛА
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ ЖИРАФА LUNA
КРЕМ

Со купување на овој производ можете да соберете 33 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози