Product was successfully added to your shopping cart.
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ CHICCO
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ CHICCO
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ CHICCO
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ CHICCO
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ CHICCO
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ CHICCO
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ CHICCO

СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ CHICCO

Шифра на артиклот: 793364700
Бренд: CHICCO

Цена: ден 12.190,00

Special Price ден 8.899,00

Детали за производот

СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ CHICCO
Многу деца, дури и кога се многу мали, не сакаат да јадат сами, па затоа ова високо столче може да го ставите во близина на масата, за да се чувствуваат како рамноправни членови на семејството. Послужавникот што се вади и овозможува на мајката да не се грижи за расфрланата храна и лесно може да се измие под малз вода.

Карактеристики:
- Ова столче родителите можат да го употребуваат за удобно хранење на бебето.
- Со безбедносен каиш со 5 точки на поврзување.
- На послужавникот има отвор за поставување на чаша.
- Држачот за нозе се прилагодува на 3 позиции.
- Навлаката на столчето е направена од отпорен материјал, кој лесно може да се чисти со влажна крпа.
- Благодарение на мекоста и удобноста на столчето, детето може во него да се релаксира па дури и да заспие.
- Мама лесно може да го прилагоди потпирачот за грб.
- Висината на столчето истотака може да се прилагоди во најдобрата позиција.
- Како што расте детето може да се одстрани основата, да се постави на трпезариски стол и да се приближи кон заедничката маса.
- Со меки тркала, кои може да се фиксираат.
- Столчето е лесно за чување и траспорт, поради својата компактна големина кога е затворено.

Возраст: од 3м+
Тежина: 12кг
Достапни бои:
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRES 5 KIWI 4 TRKALA 0М+ CHICCO
ЗЕЛЕНА
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRES 5 CHERRY 4 TRKALA 0М+ CHICCO
БОРДО
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 KIWI 4 BEIGE 0М+ CHICCO
ЗЕЛЕНА
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ CHICCO
СИВА

Со купување на овој производ можете да соберете 99 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози