Product was successfully added to your shopping cart.
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO

СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO

Шифра на артиклот: 792059600
Бренд: CHICCO

Цена: ден 9.390,00

Special Price ден 7.981,00

Детали за производот

На прв поглед
POLLY 2 START е дизајнирано да се прилагоди спрема растот на Вашето бебе и е погодно од раѓање до максимум 15 кг тежина (приближно до 3 години).

Карактеристики и придобивки на столче за хранење на Chicco POLLY 2 START
- Столче за хранење погодно од раѓање до 15 кг (приближно до 3 години)
- Забавен дизајн со апликација на пиле
- Потпирач за грбот прилагодлив во ширина
- Удобно, поставено седиште од материјал кој има можност да се брише
- 4 позиции на инклинирање на седиштето
- 3 позиции на подесување на потпирачот за нозете
- Висинско подесување во 8 нивоа
- 4 позиции на подесување на послужавникот кој е двоен и може да се отстранува
- Практични предни тркала за лесно поместување
- Лесен, ултра- компактен дизајн на затворање за едноставно складирање
- Димензии: висина 100 x ширина 54,8 x должина 31 см

Сакате да дознаете нешто повеќе?
Со забавен дизајн со апликација на пиленце, тигарче или слонче, потпирачот за грбот на ова столче за хранење POLLY 2 START е прилагодливо и овозможува да се промени ширината за да го прати Вашето малечко во растот. Погодно од раѓање, удобно, поставено седиште кое се подесува во 4 позиции и потпирач за ножињата кој се прилагодува во 3 степени, или се отстранува целосно за да може секогаш да седи удобно.
Висината на столчето за хранење може да се прилагоди во 8 позиции овозможувајќи му на детето да седи удобно на маса на било која висина, за да се приклучи на семејството за време на јадењето што е важно за неговиот социјален развој. Простран послужавник со 4 позиции кој е совршен за играње и за хранење, како и дел кој може лесно да се отстрани (дупли послужавник) или да се користи на масата.
Преместувањето на POLLY 2 START наоколу е лесно благодарение на предните тркала, а кога не е во употреба лесно се собира и е ултра- компактно за складирање.

Видео

Достапни бои:
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START MISS PINK 4 ТРКАЛА CHICCO
РОЗЕ
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START LION 4 ТРКАЛА CHICCO
РОЗЕ
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FOXY 4 ТРКАЛА CHICCO
СИВА
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 DOTS 4 ТРКАЛА CHICCO
СИВА
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START MONKEY 4 ТРКАЛА CHICCO
БЕЖ
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FROGGY 4 ТРКАЛА CHICCO
СИНА
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START FANCY CHICKEN 4 ТРКАЛА CHICCO
ПОРТОКАЛОВА

Со купување на овој производ можете да соберете 89 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози