Product was successfully added to your shopping cart.
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE

СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE

Шифра на артиклот: H1124ACTLE000
Бренд: JOIE
ден 10.990

Детали за производот

СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE
Седиштето може да го ротирате за 360° само со една рака
Уникатен дизајн на рамката кога е отворена
Седиштето и рамката компактно се затвараат
Стои исправено кога е затворена
Послужавникот со држач за чаша се прилагодува во 3 позиции
Послужавникот може да се прикачи на задниот дел од столицата
Послужавникот може да се мие во машина
Пречка помеѓу нозете, поставена на долниот дел од послужавникот, за поголема безбедност на детето
Наслонот за грбот се прилагодува во 5 позиции, вклучувајќи ја и позицијата за новороденче
5 прилагодувања на висината
Меко перниче за поголема удобност на бебето, кое може да се одстрани
Навлаката се вади за перење
Седиштето се ротира во 4 правци
Држачот за нозе се прилагодува во 3 позиции
Со помош на 2 тркала лесно ќе ја преместите столицата од една соба во друга
Безбедносни каиши на столицата
Наменета од раѓање до 15кг
Достапни бои:
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 3 ВО 1 TILE JOIE
СИВА

Со купување на овој производ можете да соберете 122 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози