Product was successfully added to your shopping cart.
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 2 ВО 1 TILE JOIE СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 2 ВО 1 TILE JOIE
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 2 ВО 1 TILE JOIE СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 2 ВО 1 TILE JOIE
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 2 ВО 1 TILE JOIE СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 2 ВО 1 TILE JOIE
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 2 ВО 1 TILE JOIE СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 2 ВО 1 TILE JOIE
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 2 ВО 1 TILE JOIE СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 2 ВО 1 TILE JOIE
  • СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 2 ВО 1 TILE JOIE СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 2 ВО 1 TILE JOIE

СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 2 ВО 1 TILE JOIE

Шифра на артиклот: H1013CATLE000
Бренд: JOIE

Цена: ден 7.490,00

Special Price ден 6.366,50

Детали за производот

СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 2 ВО 1 TILE JOIE
Мала и лесна за затворање, стои исправена и прикладна за складирање во мали простори
Дизајнот на рамката ви овозможува да бидете блиску до вашето бебе за време на хранењето
Послужавникот од столицата се вади со една рака, што ги прави хранењето и миењето многу едноставни
Послужавникот може да се мие во машина за садови
Кога не се употребува, послужавникот може да се закачи на задниот дел од столицата
Послужавникот се прилагодува во 3 позиции во ширина, за да се прилагоди на растот на детето
Наслонот за грбот се прилагодува во 3, а висината на столицата во 7 позиции
Навлаката и мекиот додаток се вадат и може да се перат
Со помош на 2 големи тркала лесно може да ја пренесувате столицата од соба во соба
Столицата е наменета за возраст 6м+ до 15кг

Видео

Достапни бои:
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 2 ВО 1 IN THE RAIN JOIE
СИВА
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MIMZY 2 ВО 1 TILE JOIE
СИВА

Со купување на овој производ можете да соберете 71 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози