Product was successfully added to your shopping cart.
  • СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT MANGO FOPPAPEDRETTI СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT MANGO FOPPAPEDRETTI
  • СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT MANGO FOPPAPEDRETTI СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT MANGO FOPPAPEDRETTI
  • СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT MANGO FOPPAPEDRETTI СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT MANGO FOPPAPEDRETTI
  • СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT MANGO FOPPAPEDRETTI СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT MANGO FOPPAPEDRETTI
  • СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT MANGO FOPPAPEDRETTI СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT MANGO FOPPAPEDRETTI
  • СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT MANGO FOPPAPEDRETTI СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT MANGO FOPPAPEDRETTI
  • СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT MANGO FOPPAPEDRETTI СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT MANGO FOPPAPEDRETTI

СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT MANGO FOPPAPEDRETTI

Шифра на артиклот: 9700358404
Бренд: FOPPAPEDRETTI

Цена: ден 2.990,00

Special Price ден 2.392,00

Детали за производот

СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT MANGO FOPPAPEDRETTI
Столче за хранење LIFT е безбедно и лесно за склопување, може да се користи со или без послужавник, погодно за деца кои седат сами ( 6м+), па се до околу 3 години (максимум 15 кг тежина на бебето). Столчето за хранење LIFT се прилагодува и фиксира на различни типови столици за возрасни благодарение на практичните ремени. Столчето за хранење LIFT е практично за употреба при патување или за во ресторан: кога е затворено стои на својата конструкција, зазема многу малку простор и е лесно за носење во пригодната торба која е вклучена. Меката навлака од ткаенина со ефект на кожа е отстранлива и може да се пере. Послужавникот и седиштето се прилагодливи во повеќе позиции.
Димензии: 35цм x 38цм x 38цм
Достапни бои:
СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT CORAL FOPPAPEDRETTI
ЦРВЕНА
СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT AVIO FOPPAPEDRETTI
СИНА
СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT SAND FOPPAPEDRETTI
КРЕМ
СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT MANGO FOPPAPEDRETTI
ЖОЛТА

Со купување на овој производ можете да соберете 27 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози