Product was successfully added to your shopping cart.
  • ШПИХОЗНИ ЗАДНО ОТВАРАЊЕ М. CHICCO ШПИХОЗНИ ЗАДНО ОТВАРАЊЕ М. CHICCO

ШПИХОЗНИ ЗАДНО ОТВАРАЊЕ М. CHICCO

Шифра на артиклот: 02302440032000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 2.690

Special Price ден 1.345

Детали за производот

ШПИХОЗНИ ЗАДНО ОТВАРАЊЕ М. CHICCO
95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 15 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

Цена: ден 2.690

Special Price ден 1.345

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози