Product was successfully added to your shopping cart.
  • ШПИХОЗНИ СЕТ ЛИГАВЧЕ И КАПА У. CHICCO ШПИХОЗНИ СЕТ ЛИГАВЧЕ И КАПА У. CHICCO

ШПИХОЗНИ СЕТ ЛИГАВЧЕ И КАПА У. CHICCO

Шифра на артиклот: 02200770030000
Бренд: CHICCO
ден 2.490

Детали за производот

ШПИХОЗНИ СЕТ ЛИГАВЧЕ И КАПА У. CHICCO
ШПИХОЗНИ 80% ПАМУК 20% ПОЛИЕСТЕР, ЛИГАВЧЕ ПЛАТНО 1 100% ПАМУК, ПЛАТНО 2 80% ПАМУК 20% ПОЛИЕСТЕР, КАПА 100% ПАМУК
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 28 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

ден 2.490

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози