Product was successfully added to your shopping cart.
  • ШПИХОЗНИ ПРЕДНО ОТВАРАЊЕ У. CHICCO ШПИХОЗНИ ПРЕДНО ОТВАРАЊЕ У. CHICCO

ШПИХОЗНИ ПРЕДНО ОТВАРАЊЕ У. CHICCO

Шифра на артиклот: 02202349030000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 2.390

Special Price ден 1.195

Детали за производот

ШПИХОЗНИ ПРЕДНО ОТВАРАЊЕ У. CHICCO
80% ПАМУК 20% ПОЛИЕСТЕР
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 13 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

Цена: ден 2.390

Special Price ден 1.195

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози