Product was successfully added to your shopping cart.
  • ШПИХОЗНИ ЛЕТНИ Ж. CHICCO ШПИХОЗНИ ЛЕТНИ Ж. CHICCO

ШПИХОЗНИ ЛЕТНИ Ж. CHICCO

Шифра на артиклот: 02350957011000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 2.290

Special Price ден 1.145

Детали за производот

ШПИХОЗНИ ЛЕТНИ Ж. CHICCO
ПЛАТНО 1 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН, ПЛАТНО 2 100% ПАМУК
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 13 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

Цена: ден 2.290

Special Price ден 1.145

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози