Product was successfully added to your shopping cart.
  • ШПИХОЗНИ КОМПЛЕТ Ж. CHICCO ШПИХОЗНИ КОМПЛЕТ Ж. CHICCO

ШПИХОЗНИ КОМПЛЕТ Ж. CHICCO

Шифра на артиклот: 02277698091000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 2.490

Special Price ден 1.245

Детали за производот

ШПИХОЗНИ КОМПЛЕТ Ж. CHICCO
БЛУЗА ПЛАТНО 1 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН, ПЛАТНО 2 100% ПАМУК, ПАНТАЛОНИ ПЛАТНО 1 76% ПАМУК 19% МЕТАЛИК ВЛАКНА 5% ЕЛАСТИН, ПЛАТНО 2 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 14 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

Цена: ден 2.490

Special Price ден 1.245

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози