Product was successfully added to your shopping cart.
  • СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO
  • СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO
  • СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO
  • СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO
  • СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO
  • СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO
  • СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO
  • СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO

СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO

Шифра на артиклот: 880021900
Бренд: RECARO

Цена: ден 5.990

Special Price ден 4.790

Детали за производот

СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO
0-13кг / 0-18 месеци / група 0+

Тежи само 3,9 килограми, Privia Evo е една од најлесните носилки за доенчиња, која го олеснува секојдневниот живот. Покрај тоа, таа нуди комфорни и безбедносни карактеристики за пријатно возење, потпишани од RECARO. Privia Evo се поставува на основата RECARO Isofix во автомобилот со само еден клик, но може да се инсталира и со помош на безбедносниот појас со 3 точки на автомобилот.
Достапни бои:
СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA RACING RED 0-13kg RECARO
ЦРВЕНА
СЕДИШТЕ PRIVIA EVOA XENON BLUE 0-13kg RECARO
СИНА

Со купување на овој производ можете да соберете 53 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози