Product was successfully added to your shopping cart.
  • СЕДИШТЕ GRO-UP 123 PEARL 9-36КГ CHICCO СЕДИШТЕ GRO-UP 123 PEARL 9-36КГ CHICCO
  • СЕДИШТЕ GRO-UP 123 PEARL 9-36КГ CHICCO СЕДИШТЕ GRO-UP 123 PEARL 9-36КГ CHICCO
  • СЕДИШТЕ GRO-UP 123 PEARL 9-36КГ CHICCO СЕДИШТЕ GRO-UP 123 PEARL 9-36КГ CHICCO
  • СЕДИШТЕ GRO-UP 123 PEARL 9-36КГ CHICCO СЕДИШТЕ GRO-UP 123 PEARL 9-36КГ CHICCO
  • СЕДИШТЕ GRO-UP 123 PEARL 9-36КГ CHICCO СЕДИШТЕ GRO-UP 123 PEARL 9-36КГ CHICCO
  • СЕДИШТЕ GRO-UP 123 PEARL 9-36КГ CHICCO СЕДИШТЕ GRO-UP 123 PEARL 9-36КГ CHICCO
  • СЕДИШТЕ GRO-UP 123 PEARL 9-36КГ CHICCO СЕДИШТЕ GRO-UP 123 PEARL 9-36КГ CHICCO

СЕДИШТЕ GRO-UP 123 PEARL 9-36КГ CHICCO

Шифра на артиклот: 795838400
Бренд: CHICCO

Цена: ден 7.990,00

Special Price ден 5.993,00

Детали за производот

СЕДИШТЕ GRO-UP 123 PEARL 9-36КГ CHICCO
Перничето за глава може да се подеси во висина следејќи го растот на детето
Позиција на навалување за поголема удобност
Го следи растот на детето од 9/12 месеци до 12 години. Во група 1, детето се врзува со каишите од седиштето во 5 точки на врзување, во група 2/3 се користи каишот од автомобилот
Меко перниче со материјал кој дише за удобност на детето
Конструкција која што овозможува заштита и материјал меко полнење за поголема удобност на детето
Навлаката која што лесно се отстранува и се пере на 30 степени
Портокалови копчиња кои што се лесно достапни за подесување на седиштето

Видео

Достапни бои:
СЕДИШТЕ GRO-UP 123 RED PASSION 9-36КГ CHICCO
ЦРВЕНА
СЕДИШТЕ GRO-UP 123 JET BLACK 9-36КГ CHICCO
ЦРНА
СЕДИШТЕ GRO-UP 123 PEARL 9-36КГ CHICCO
СИВА

Со купување на овој производ можете да соберете 67 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози