Product was successfully added to your shopping cart.
  • САНДАЛИ Ж. CHICCO САНДАЛИ Ж. CHICCO

САНДАЛИ Ж. CHICCO

Шифра на артиклот: 02263388020000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 2.690

Special Price ден 1.345

Детали за производот

САНДАЛИ Ж. CHICCO
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 15 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

Цена: ден 2.690

Special Price ден 1.345

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози