Product was successfully added to your shopping cart.
  • РОЛШУИ SKATES SILVER M 35-36 BYOX РОЛШУИ SKATES SILVER M 35-36 BYOX
  • РОЛШУИ SKATES SILVER M 35-36 BYOX РОЛШУИ SKATES SILVER M 35-36 BYOX
  • РОЛШУИ SKATES SILVER M 35-36 BYOX РОЛШУИ SKATES SILVER M 35-36 BYOX
  • РОЛШУИ SKATES SILVER M 35-36 BYOX РОЛШУИ SKATES SILVER M 35-36 BYOX
  • РОЛШУИ SKATES SILVER M 35-36 BYOX РОЛШУИ SKATES SILVER M 35-36 BYOX
  • РОЛШУИ SKATES SILVER M 35-36 BYOX РОЛШУИ SKATES SILVER M 35-36 BYOX

РОЛШУИ SKATES SILVER M 35-36 BYOX

Шифра на артиклот: 066GW-00950M
Бренд: BYOX
ден 3.390

Детали за производот

РОЛШУИ SKATES SILVER M 35-36 BYOX
Ролери Silver
Светлечки внатрешен ѓон.
Лежиште 608 зб.
ПВЦ кочница.
ПВЦ тркала 54 x 32 мм.
ПП рамка и основа.
Вклучен е USB кабел.

Марка: Byox
Тежина кг: 2,38
Материјал Тркала/Големина: ПВЦ /поливинилхлорид/•LED•54*32 мм
Тип на лежиште: 608 зб
Карактеристики: Светечки елементи

Со купување на овој производ можете да соберете 38 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози