Product was successfully added to your shopping cart.
  • РОЛШУИ ALICORN XL 38-39 BYOX РОЛШУИ ALICORN XL 38-39 BYOX
  • РОЛШУИ ALICORN XL 38-39 BYOX РОЛШУИ ALICORN XL 38-39 BYOX
  • РОЛШУИ ALICORN XL 38-39 BYOX РОЛШУИ ALICORN XL 38-39 BYOX
  • РОЛШУИ ALICORN XL 38-39 BYOX РОЛШУИ ALICORN XL 38-39 BYOX

РОЛШУИ ALICORN XL 38-39 BYOX

Шифра на артиклот: 066GW-00103XL
Бренд: BYOX
ден 3.390

Детали за производот

РОЛШУИ ALICORN XL 38-39 BYOX
Марка: Byox
Големина: 26 x 22 x 21 цм
Големина на пакувањето: 12 x 37 x 31 цм
Тежина кг: 2,15
Материјал Тркала/Големина: PU/полиуретан/•сјај/•54*32 мм
Тип на лежиште: ABEC-5
Карактеристики: Облога со светки • Декоративни камења • Светлечки врвки

Со купување на овој производ можете да соберете 38 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози