Product was successfully added to your shopping cart.
  • РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 PETITE CITY до 9кг JOIE РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 PETITE CITY до 9кг JOIE
  • РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 PETITE CITY до 9кг JOIE РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 PETITE CITY до 9кг JOIE
  • РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 PETITE CITY до 9кг JOIE РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 PETITE CITY до 9кг JOIE
  • РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 PETITE CITY до 9кг JOIE РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 PETITE CITY до 9кг JOIE
  • РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 PETITE CITY до 9кг JOIE РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 PETITE CITY до 9кг JOIE

РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 PETITE CITY до 9кг JOIE

Шифра на артиклот: W1306ABPTC000
Бренд: JOIE

Цена: ден 11.990,00

Special Price ден 9.592,00

Детали за производот

РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 PETITE CITY до 9кг JOIE
Нишалката е тестирана за максимална издржливост до 9кг
Седиштето се вади и може да се употребува како релаксатор
Рачката за носење ја прави нишалката лесно пренослива од соба во соба Седиштето се ниша напред назад, или од страна во страна, во зависност од побарувањата на бебето
6 брзини на нишање за да ги задоволи потребите на бебето
2 тркала и вградената рачка ја прават нишалката едноставна за движење
Наслонот на седиштето се прилагодува во 3 позиции за поголема удобност
2 јачини на вибрацијата, во комбинација со 5 класични приспивни песни и 5 звуци од природата кои ќе го смират бебето
Нежно ноќно светло
Плишаното перниче и навлаката на седиштето, кои се вадат и се перат, нежно го обвиткуваат вашето малечко
Пречка со 2 плишани играчки
Безбедносни каиши
Работи со адаптер за во струја или со батерии, за секојдневно котистење било каде

Видео

Со купување на овој производ можете да соберете 107 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози