Product was successfully added to your shopping cart.
  • РЕЛАКСАТОР DREAMER PETITE CITY до 9кг JOIE РЕЛАКСАТОР DREAMER PETITE CITY до 9кг JOIE
  • РЕЛАКСАТОР DREAMER PETITE CITY до 9кг JOIE РЕЛАКСАТОР DREAMER PETITE CITY до 9кг JOIE
  • РЕЛАКСАТОР DREAMER PETITE CITY до 9кг JOIE РЕЛАКСАТОР DREAMER PETITE CITY до 9кг JOIE
  • РЕЛАКСАТОР DREAMER PETITE CITY до 9кг JOIE РЕЛАКСАТОР DREAMER PETITE CITY до 9кг JOIE

РЕЛАКСАТОР DREAMER PETITE CITY до 9кг JOIE

Шифра на артиклот: B1207BAPTC000
Бренд: JOIE

Цена: ден 4.990,00

Special Price ден 4.241,50

Детали за производот

РЕЛАКСАТОР DREAMER PETITE CITY до 9кг JOIE
Смирувачка вибрација и 10 мелодии.
Ротирачка пречка со играчки.
Прилагодлив наслон на седиштето во повеќе позиции за поголема удобност на бебето и кога игра и кога спие.
Безбедносен каиш.
Неменет од раѓање, за бебиња до 13кг. навлаката се вади за перење.
Потребни 3 Х АА батерии (не се вклучени).
Димензии: 72 х 46 х 68см.

The Dreamer е удобен релаксатор, направен за уживање на новороденото.
Компактната рамка го прави овој релаксатор идеално решение за дома и надвор.
Седиштето се ниша напред назад со едноставно туркање или кога вашето бебето мрда.
Малата тежина на рамката и компактното затворање го прават лесен за транспорт.
5 класични приспивни песни и 5 звуци од природата.

Со купување на овој производ можете да соберете 47 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози